Nagaoka - Made in Japan
Produkty 1 - 24 z 25
sortuj wg
pokaż

Nagaoka - Made in Japan

Nagaoka to 'dinozaur' w świecie audio. Niewiele marek w tej branży może pochwalić się tym, że znacznie bliżej im do świętowania 100 lat działalności, niż 50 lat. Historia marki Nagaoka zaczyna się bowiem w roku 1940, nazwę zaczerpując od nazwiska pierwszego prezesa firmy, Etsatsuro Nagaokiego. Początkowo firma ta zajmowała się produkcją części jubilerskich do zegarków. To w tamtym okresie Nagaoka nawiązuje współpracę miedzy innymi z Seiko, Citizen czy Orient Watch.

Po wielu latach rozwoju, w latach '60 Nagaoka zaczyna skupiać się na produkcji igieł wykorzystywanych w sprzętach audio. Jest w stanie tworzyć zaawansowane produkty, w czym pomaga - nomen omen - jubilerska prezycja i doświadczenie.

W obecnych latach marka Nagaoka przez miłośników audio kojarzona jest właśnie z produkcji igieł i wkładek gramofonowych. Ich szeroką ofertę łączy zawsze jedno - ich produkcja w całości odbywa się w Japonii. Made in Japan to formułka, która zawsze rozgrzewa wyobraźnie miłośnikom audio na całym świecie - i to nie jest przypadek.
 

autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Nagaoka