Kauber - polskie ekrany projekcyjne
Produkty 1 - 24 z 34
sortuj wg
pokaż

Kauber - polskie ekrany projekcyjne

Kauber to polska firma produkująca ekrajny projekcyjne, windy do projektorów oraz szereg akcesoriów przydatnych w instalacjach video. Trzonem działalności marki Kauber to produkcja klasowych elektrycznych ekranów projekcyjnych - od podstawowych, ekonomicznych rozwiązań do typowego domowego salonu, po w pełni profesjonalne ekrany przeznaczone do domowych sal kinowych. Najpopularniejsze produkty to ekrany elektryncze do zabudowy w suficie typu Inceiling, oraz ekrany elektryczne do montażu na ściąnę lub sufit z serii Blue Label, Red Label lub Econo. Oprócz tego Kauber posiada w swojej oferty cały niezbędny osprzęt do instalacji kinowych - uchwyty do projektorów, windy czy elektronika sterująca. 

Cały proces produkcji jest personalizowany pod konkretne pomieszczenie i oczekiwania klienta. Salon audioplaza oferuje możliwość skonsultowania idealnych parametrów ekranu do projektora z naszym specjalistą, który przeprowadzi Państwa przez cały proces i skontaktuje się z Kauberem w celu wyprodukowania danego ekranu.

Bardzo ważnym aspektem działalności Kauber jest jego uwaga, jaką przykłada do  jakości użytych materiałów do produkcji, oraz tego, żeby cała produkcja Kaubera jak i podwykonawców odbywała się na tereni Unii Europejskiej.