Wzmacniacza hybrydowego Vincent SV-737

 

Zapraszamy na odsłuchy wzmacniacza hybrydowego Vincent SV-737

 

Vincent SV-737 to potężny, hybrydowy wzmacniacz zintegrowany z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym oraz funkcjami sieciowymi. Gwarantujący on niespotykaną w tym przedziale cenowym kontrolę i muzykalność.

 

 

Sekcja przedwzmacniacza i sekcja końcówki mocy zostały opracowane na nowo. Przedwzmacniacz bazuje na modelu SA-T7 i wykorzystuje dwie podwójne triody produkowane w zgodzie ze standardami militarnymi. 6N2P-EV odpowiedzialne są za wzmocnienie napięciowe, a 6N1P pracują jako lampy sterujące i bufor. Dodatkowe 85A2 służą jako regulator napięcia razem z półprzewodnikami, co sprawia, że zasilanie praktycznie pozbawione jest szumów i buczenia. Ponadto impedancja wyjściowa przedwzmacniacza została jeszcze raz znacząco zredukowana.

Stopień wyjściowy SV-737 jest ulepszoną wersją końcówki mocy wbudowanej w SV-237MK. W szczególności poprawiono obwód kaskody, co sprawia, że odpowiedź transjentowa przy dużych obciążeniach jest jeszcze lepsza. Oprócz tego moc wyjściowa zwiększyła się do 2 x 180 W przy 8 Ω i 2 x 300 W przy 4 Ω.

Dzięki wbudowanemu modułowi WiFi możliwe jest strumieniowanie muzyki i zintegrowanie urządzenia z domową siecią.

Zapraszamy na odsłuchy oraz na www.audioplaza.pl 

 

https://audioplaza.pl/products/29633-vincent-sv-237mk-czarny-hybrydowy-wzmacniacz-zintegrowany-salon-poznan

https://audioplaza.pl/producent/vincent

https://audioplaza.pl/kategoria/wzmacniacze_wzmacniacze-zintegrowane