NOWOŚĆ! Cambridge Audio DacMagic 200

 

Cambridge Audio DacMagic 200 dostępny w naszym salonie!

 

Cambridge Audio DacMagic 200M to najnowszy, topowy DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym obsługujący pliki MQA w ofercie tego brytyjskiego producenta.

 

 

Ten niepozorny DAC został zaprojektowany od podstaw z myślą o odtwarzaniu muzyki cyfrowej w jak najwyższej jakości, niezależnie od jej źródła. Sercem DacMagic 200M są dwie kości przetwornika cyfrowo-analogowego ESS Sabre. Nowe, wysokiej klasy przetworniki cyfrowo-analogowe mogą obsługiwać sygnał wejściowy PCM i DSD z wyższą rozdzielczością niż wcześniej – do 32-bit / 768 kHz (PCM) i DSD512 natywnie.

Wszystkie pliki cyfrowe – czy to z płyty CD, przesyłane strumieniowo ze smartfona, czy odtwarzane z laptopa – są konwertowane przez DacMagic 200M na dźwięk analogowy z zachowaniem bogactwa detali i pełnego zakresu dynamiki. Konfiguracja dual mono oznacza, że każdy przetwornik cyfrowo-analogowy przetwarza lewy i prawy kanał osobno, co skutkuje zadziwiająco dokładnym i pozbawionym od zniekształceń dźwiękiem. Dodatkowo mamy to do czynienia z niesamowicie precyzyjnym zakresem dynamicznym.

DacMagic 200M to pierwszy produkt firmy Cambridge Audio, który natywnie obsługuje pliki MQA. Może on w pełni zdekodować i skonwertować ten niezwykle dokładny materiał, dzięki czemu brzmi on zgodnie z zamierzeniami artysty.

Istotną zmianą jest również wyposażenie DAC Magic 200 w wyższej jakości wzmacniacz słuchawkowy z wyjściem w standardzie 6,3 mm. Poprawione zostały wrażenia odsłuchowe przy wykorzystaniu słuchawek. Oprócz zastosowania tradycyjnego wzmocnienia w klasie A/B, impedancja wyjściowa gniazda słuchawkowego 6,3 mm została zmniejszona. Zapewnia to większą moc, mniej zniekształceń, mniej szumów i lepszą kontrolę dźwięku podczas odsłuchu przez słuchawki.

Zachęcamy do przekonania się na własnej skórze co potrafi to niewielkie, ale jakże udane urządzenie - audioplaza.pl/kontakt
 

https://audioplaza.pl/products/31656-cambridge-audio-dacmagic-200m-przetwornik-dac-salon-poznan

https://audioplaza.pl/producent/cambridge-audio

https://audioplaza.pl/kategoria/przetworniki-dac