Onkyo TX-NR5100 Amplituner Kina Domowego
TX-NR5100 Amplituner Kina Domowego Onkyo
Kina Domowego Onkyo TX-NR5100 Amplituner
Onkyo TX-NR5100 Amplituner Kina Domowego Salon Poznań Wrocław --- DOSTĘPNY OD RĘKI ---
KOSZT PRZESYŁKI: dostawa gratis
DOSTĘPNY W SKLEPIE INTERNETOWYMProdukt dostępny
ZADZWOŃ DO NAS: 61 649 60 58
SALON CZYNNY: PON - PT 10:00 - 18:00, SB 10:00 - 14:00
GWARANCJA
Polskiego Dystrybutora 2 lata
CENA DOTYCZY
sztuki
DOSTĘPNE KOLORY
Czarny
OPIS PRODUKTU
Amplituner Kina Domowego Onkyo TX-NR5100
Gotowy na rozrywkę 8K/4K
Ważne cechy:
  • 165 W x 7 kanałów (6 Ohm, 1 kHz, 10% THD, 1-kanałowy)
  • 5.2.2-kanałowy Dolby Atmos
  • Technologie wirtualizacji dźwięku Dolby Atmos Height Virtualizer i DTS Virtual: X 3D
  • Przesyłaj strumieniowo przez dwupasmowe Wi-Fi 5 GHz/2,4 GHz
  • Wysyłaj lub odbieraj dźwięk za pośrednictwem bezprzewodowej technologii Bluetooth
Apple AirPlay 2
Łatwa muzyka dzięki wbudowanemu Chromecast
Dane techniczne:
  • Moc wyjściowa (wszystkie kanały):
    • 165 W/kan. (6 Ohm, 1 kHz, 10% THD, wysterowany 1-kan.)
    • 80 W/kan. (8 Ohm, 20 Hz–20 kHz, 0,08% THD, 2-kan. wysterowane, FTC)
  • Moc dynamiczna:
    • 160 W (3 Ohm) 125 W (4 Ohm) 85 W (8 Ohm)
  • THD+N (całkowite zniekształcenia harmoniczne + szum):
    • 0,08% (20 Hz–20 kHz)
  • Czułość wejściowa i impedancja:
    • 200mVrms/32kOhm (linia)
  • Znamionowy poziom wyjściowy i impedancja RCA:
    • 1Vrms 200m Vrms/2,2kOhm (Wyjście linii B PreLine)
  • Pasmo przenoszenia:
    • 10 Hz–100 kHz/+1 dB, -3 dB (Direct/Pure Audio)
  • Kontrola tonów:
    • ±10 dB, 20 Hz (basy) ±10 dB, 20 kHz (tony wysokie)
  • Stosunek sygnału do szumu:
    • 106 dB (linia, IHF-A)
  • Impedancja kolumn:
    • 4–16 Ohm
  • Tuner AM/FM
  • Pobór prądu (praca/spoczynek/czuwanie):
    • 490 / 45 / 0.1 W
  • Wymiary (szer. x wys. x gł.):
    • 435 x 160 x 328 mm