Wzmacniacz Mocy Apart Audio REVAMP2150
Apart Audio REVAMP2150 Wzmacniacz Mocy Salon Poznań Wrocław
KOSZT PRZESYŁKI: dostawa gratis
ZADZWOŃ DO NAS: 61 649 60 58
SALON CZYNNY: PON - PT 10:00 - 18:00, SB 10:00 - 14:00
GWARANCJA
Polskiego Dystrybutora 2 lata
CENA DOTYCZY
sztuki
DOSTĘPNE KOLORY
Czarny
NAJWAŻNIEJSZE WŁAŚCIWOŚCI
OPIS PRODUKTU
Apart Audio Wzmacniacz Mocy REVAMP2150
REVAMP2150
Dane techniczne:
  • Typ
    • Wzmacniacz klasy D
  • Pasmo Przenoszenia
    • 20 - 22.000 Hz
  • Moc Wyjściowa
    • 2x 150 W (przy 4 Ohm); 2x 80 W (przy 8 Ohm)
  • Moc Dynamiczna
    • 2x 165 W (przy 4 Ohm); 2 x 95 W (przy 8 Ohm);1 x 330W (przy 8 Ohm)
  • Moc Wyjściowa Na Kanał Przy 4 Ohm
    • 150 W
  • Moc Wyjściowa Na Kanał Przy 8 Ohm
    • 80 W
  • Impedancja
    • 4 Ohm
    • 8 Ohm
  • Wejścia
    • 2 x liniowe niesymetryczne ze złączami typu RCA; 2 x symetryczne ze złączami Euroblock;
  • Wyjścia
    • 2x Euroblock
  • Inne
    • Szafa rack
  • Wymiary
    • 482 x 44 x 235 mm
  • Waga
    • 5.1 kg
  • Zasilanie
    • prąd zmienny 115 - 230 V
  • Maksymalny Pobór Mocy
    • 400 W