VINCENT SV-228 - Hybrydowe połączenie klasyki z nowoczesnością😎

Vincent SV-228 to naturalny krok ewolucyjny w rozwoju urządzeń serii Power Line od Vincenta. Od modelu SV-226 przez SV-226MK, SV-226MKII, SV-227 i SV-227MK. SV-228 prezentuje się w zupełnie nowej odsłonie, z miernikiem VU osadzonym na przednim panelu. Kolorowe podświetlenie można przełączać za pomocą przełącznika suwakowego z tyłu.

Zmieniono również wejścia na wzmacniaczu. Nowy SV-228 ma teraz wejście Bluetooth (wersja 5.0) do transmisji bezprzewodowej.

 

 

Dla entuzjastów kina domowego zostało dodane wejście do użytku jako wzmacniacz mocy. Można tu na przykład podłączyć zewnętrzny przedwzmacniacz A/V.

Wewnątrz, w stopniu wejściowym pracują 3 lampy (1x6N4, 2xJJ ECC82), które przetwarzają sygnał przed przekazaniem go do stopnia wyjściowego. Do końcowego wzmocnienia wykorzystywane są tranzystory Toshiba A1941, które generują maksymalną moc 180 W na kanał. Wystarczająca moc, aby bez wysiłku napędzać nawet najbardziej oporne kolumny.

Pod względem brzmienia SV-228 w niczym nie ustępuje swoim poprzednikom. Wręcz przeciwnie - dynamika i szczegóły zostały potraktowane priorytetowo, ale bez konieczności akceptowania kompromisów w zakresie naturalności i ciepła dźwięku.