Szeroka gama kolumn głośnikowych PMC dostępna w naszym salonie!

 

Brytyjska Legenda - PMC Speakers


Zapraszamy na odsłuchy kolumn głośnikowych PMC Speakers!

 

 

PMC Speakers Ltd. to marka założona w 1991 roku przez Petera Thomasa, pracującego wcześniej w BBC oraz Adriana Loadera, który związany był z FWO Bauch. Połączenie ich doświadczenia z branży oraz miłości do muzyki zaowocowały pierwszym produktem w portfolio marki - aktywnymi monitorami studyjnymi BB5-A. Kolumny te odniosły spektakularny sukces i miał udział w produkcji wielu słynnych ścieżek dźwiękowych do filmów, ponieważ używali jej znakomici kompozytorzy muzyki filmowej tacy jak np. Henry Jackman, Thomas Newman, Tyler Bates czy John Debney.

Titanic, Mission Impossible, Pearl Harbor, Game of Thrones - te tytuły są znane każdemu kinomanowi. Produkcja ścieżki dźwiękowej do tych filmów również odbywała się przy użyciu - już aktualnych - konstrukcji PMC. Jest to dobitna recenzja możliwości generowania naturalnego brzmienia.

Ale kolumny PMC nie dedykowane są jedynie profesjonalistom w branży, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś mógł cieszyć się dźwiękiem PMC w domu. Od klasycznej serii Twenty5i (z kultową technologią Advanced Transmission Line) do serii SE, w tym flagowym modelu MB2 XBD SE - oferta PMC jest szeroka i jest w stanie zapewnić coś dla nawet najbardziej wymagającego słuchacza. 

 

https://audioplaza.pl/producent/pmc-ltd