Sonus faber OMNIA - Wysokiej klasy głośnik bezprzewodowy All-in-One

Wysokiej klasy głośnik bezprzewodowy Omnia został zaprojektowany tak, aby zaspokoić potrzeby każdego otoczenia. Szeroki zestaw połączeń cyfrowych i analogowych pozwala użytkownikom na optymalną interakcję z niezwykłymi możliwościami systemu. Omnia umożliwia podłączenie telewizora, gramofonu oraz innych urządzeń zarówno analogowych jak i cyfrowych.

Pierwsze co się rzuca w oczy to wysokiej klasy drewniany blat wyposażony w system SENSO™. Ten czuły na dotyk interfejs umożliwia bezpośrednie sterowanie systemem, a dodatkowa obsługa zdalna jest możliwa za pomocą dołączonego pilota oraz smartfonu lub tabletu. Podświetlane linie informują o trybie pracy głośnika bezprzewodowego, używanej usłudze transmisji strumieniowej oraz wybranym wejściu, a także umożliwiają regulację głośności.

Dodatkowo na pokładzie znajduje się system CRESCENDO™. Jest to zaawansowane przetwarzanie sygnału dające większe poczucie wymiarowości i immersyjności, sprytnie wykorzystując dwa pełnozakresowe głośniki boczne. Tworzy on wyraźny front falowy, który dzięki odbiciom w pomieszczeniu naśladuje występ na żywo.

Najważniejsze cechy:

🔊 system: stereofoniczny 4-drożny system zamknięty zoptymalizowany przez DSP
🔊 głośniki: Tw: Ø 19mm jedwabna kopułka, Mr: Ø 76mm przetworniki z membraną z pulpy papierowej, Fr: Ø 44,5mm przetworniki z membraną z pulpy celulozowej, W: Ø 165mm aluminiowy przetwornik stożkowy o długim skoku
🔊 moc znamionowa: 490 W
🔊 pasmo przenoszenia (@-6dB): 30 Hz - 25 kHz
🔊 wejście audio: HDMI Arc 2 kanałowe, Wejście analogowe: MM Phono/line-in
🔊 łączność sieciowa: Ethernet (10/100 Mb/s), Wi-Fi dwuzakresowe 2x2 802.11 b/g/n/ac (2,4 GHz i 5,2 GHz)
🔊 Airplay, Chromecast, aptX''HD, Bluetooth, Tidal Connect, Spotify Connect, Roon Ready

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

https://audioplaza.pl/products/35591-sonus-faber-omnia-glosnik-bezprzewodowy-all-in-one-salon-poznan

facebook