Niemiecka precyzja - Transrotor

Dziś nasz salon stał się oficjalnym dealerem legendarnej, Niemieckiej manufaktury - Transrotor🇩🇪

Transrotor to światowa legenda wśród wysokiej klasy gramofonów. Niemiecka firma od samego początku prowadzona jest przez Jochena Räke, który swoje pierwsze branżowe szlify zdobywał w dziedzinie dystrybucji gramofonów innych producentów, a także stopniowym wprowadzaniu własnych rozwiązań i patentów, wykonywanych na zasadach outsourcingu.

Od chwili założenia w roku 1973, Transrotor uplasował się na pozycji światowego lidera w dziedzinie gramofonów o tzw. ciężkiej konstrukcji masowej, które służą do słuchania muzyki w zaciszu domowym.

transrotor Audioplazatransrotor Audioplaza

Transrotor słynie z wykorzystywania najwyższej jakości materiałów i precyzyjnego rzemiosła, co przekłada się na wyjątkową jakość dźwięku oraz trwałość ich produktów. Każdy gramofon jest ręcznie składany z dbałością o najmniejsze detale, co gwarantuje niezrównaną wydajność i precyzję w reprodukcji muzyki z winyli.

Dla wielu miłośników muzyki analogowej gramofon Transrotor jest synonimem doskonałego brzmienia i luksusowego wykonania, czyniąc firmę jednym z wiodących producentów wysokiej klasy sprzętu audio na świecie.


Pełna oferta tego producent jest dostępna na naszej stronie internetowej. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy również do kontaktu z naszymi salonami w Poznaniu i we Wrocławiu!


Nasza oferta producenta Transrotor:
https://audioplaza.pl/producent/transrotor

Strona Transrotor na FB:
https://www.facebook.com/officialtransrotor

transrotor w salonie audioplaza