LEAK SANDWICH 250 - Zapraszamy na premierowe odsłuchy!

Zapraszamy na premierowe odsłuchy!

LEAK SANDWICH 250

Leak Sandwich 250 to szczyt innowacji, które rozpoczęły się w 1961 roku wraz z oryginalnym modelem Leak Sandwich. Te postępy technologiczne są wdrażane z najwyższym poszanowaniem tradycji, a także ciągłym dążeniem do stworzenia sprzętu do reprodukcji dźwięku najwyższej jakości, dostępnego dla każdego wymagającego audiofila.

 

LEAK SANDWICH 250

 

Format Leak Sandwich 250 jest taki, że wiele tradycyjnych stojaków nie pozwoliłoby na wystarczającą prezentację tego głośnika.

Aby temu zaradzić, Sandwich 250 został uzupełniony o precyzyjnie wymierzony cokół, który ustawia układ przetworników głośnika na optymalnym poziomie i pozycji.

Rezultatem jest precyzyjnie wykończony głośnik i pasująca do niego podstawa o jakości mebli, która eliminuje wszelkie kompromisy w zakresie wrażeń odsłuchowych dla dumnego właściciela.

Głośniki oczarowały nas zrównoważonym brzemieniem. Nie ma tu gonienia za modą, tylko w pełni poświęcenie się własnej filozofii. Efekt, który udało się uzyskać stawia te mogące się podobać monitory w gronie najciekawszych propozycji w swoim przedziale cenowym.

Zapraszamy do umawiania się na prezentacje.