JBL 4329P Studio - dziedzictwo firmy w nowoczesnej odsłonie!

Zapraszamy do naszego Poznańskiego salonu na prezentację kultowym, aktywnych monitorów JBL 4329P Studio!

Monitory studyjne 4329P firmy JBL zapewniają dźwięk hi-fi w solidnej parze aktywnych głośników. To wielkie przypomnienie dziedzictwa JBL w reżyserkach wielu wysokiej klasy studiów nagraniowych.

Możesz używać tych głośników w swoim studiu do dokładnego odtwarzania dźwięku. Lub ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem w domu dzięki ulubionym opcjom bezprzewodowego przesyłania strumieniowego. Zawierają również wiele przewodowych wejść cyfrowych i analogowych.
 

Salon AudioplazaSalon Audioplaza

Potężna moc i tubowe głośniki wysokotonowe

Wbudowana moc klasy D modelu 4329P obejmuje cztery dyskretne wzmacniacze — po jednym dla każdego przetwornika. Wysyła 50 watów do głośników wysokotonowych z tubą i 250 watów do 8-calowych głośników niskotonowych. Eliminuje to potrzebę pasywnych zwrotnic i zapewnia dostosowaną reakcję, zapewniając zwinny, szczegółowy i muskularny dźwięk.

Kontrola w Twoich rękach

Panel przedni i zdalne sterowanie umożliwiają włączanie i wyłączanie zasilania, przełączanie źródeł, sterowanie odtwarzaniem i nie tylko. Bezpłatna aplikacja MusicLife na urządzenia Apple® i Android™ zapewnia kolejną opcję sterowania.

Ale dzięki Bluetooth, Roon, wbudowanemu Chromecastowi i Apple AirPlay 2 natywnemu dla 4329P, możesz zrobić prawie wszystko z poziomu aplikacji do przesyłania strumieniowego swojego smartfona.

Elastyczne połączenia i przetwornik cyfrowo-analogowy o wysokiej rozdzielczości

Możesz podłączyć 4329P do sieci domowej przez Wi-Fi lub Ethernet. Kombinacja wejść XLR/TRS umożliwia dodawanie źródeł analogowych ze zbalansowanym lub niezbalansowanym połączeniem. Dostępne jest również analogowe wejście Aux 3,5 mm oraz optyczne złącze cyfrowe. Asynchroniczne wejście USB pozwala podłączyć komputer i cieszyć się precyzyjnym dźwiękiem z zapisanych cyfrowych plików muzycznych.

Możesz podłączyć zasilany subwoofer, aby uzyskać więcej mocy w niskich częstotliwościach — i więcej przestrzeni nad głową w modelu 4329P, ponieważ automatycznie włącza on filtr górnoprzepustowy 80 Hz.

Zachęcamy do umawiania się na prezentacje.

Salon Audioplaza