EVOlucja serii Focal Aria

Focal Prezentuje Nową Odsłonę Kolumn Aria 900

Dziś Focal kolejny raz zaprezentował jeden z najbardziej znanych modeli głośników z pod swojego skrzydła. Jest to zupełnie nowa odsłona kolumn, z mocnym rodowodem sięgającym serii Aria 900. Główne zmiany zaszły nie tylko w nowym wykończeniu, ale i w nowym wnętrzu zasobnym w najnowsze rozwiązania techniczne. Najnowsza odsłona serii już niebawem będzie dostępna w sprzedaży i zadebiutuje, aż pięć nowych modeli zarówno podłogowe jak i centralne i podstawkowe. Ciekawym i kuszącym dodatkiem są imitujące skórę fronty. W nowej odsłonie Arii znajdziemy również nowy, dość nietypowy, ale ciekawy kolor zielony. 

Salon Audioplaza

Na pokładzie serii Evo X nie zabrakło takich rozwiązań jak głośnik wysokotonowy TAM, ze słynną kopułką w kształcie litery M (ucieszy ona wszystkich miłośników soczystej i pełnej wyższej średnicy czy też detalicznych wysokich tonów). Średnie tony są stabilizowane specjalnym systemem opracowanym przez firmę FOCAL. Natomiast dolne pasmo jest reprodukowane przez całkowicie przeprojektowany układ dostosowany do nowego stylu jakości jaki wyznacza focal. Nie zapomniano też o korzeniach czyli świetnie ocenianej Arii 900 Bowiem w głośnikach średnio i nisko tonowych zastosowano tą samą membranę z włókna lnianego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą FOCAL w naszych salonach!

Serię Focal Aria Evo X tworzy pięć kolumn głośnikowych: kompaktowa typu monitor (Aria Evo X N°1); trzy smukłe konstrukcje podłogowe (N°2, N°3, N°4) i jeden modelowi do konfiguracji kina domowego (Aria Evo X Center).

Salon Audioplaza