Amplituner do Kina Domowego Marantz Cinema 50

Przez lata producenci amplitunerów kina domowego prześcigali się w nowinkach technicznych, rozbudowanej funkcjonalności i jak najbardziej wyśrubowanych osiągach. Klienci dzięki temu mieli spory wybór, ale nie da się ukryć, że jeśli chodzi o warstwę wizualną były to zwykle sprzęty o dość klasycznej, żeby nie powiedzieć nudnej bryle. Ciężko było doszukiwać się w nich walorów estetycznych.

Najnowsza linia elektroniki wielokanałowej od Marantz, będąca kontynuacją stylistyki wprowadzonej już jakiś czas temu w serii stereo daje spory powiew świeżości. Wysokiej jakości materiały oraz nowoczesny i oryginalny design sprawia, że nowe amtplitunery Marantz nie tylko świetnie grają i gwarantują najlepsze na rynku funkcje sieiowe (HEOS), ale mogą stać się wyszukaną ozdobą w naszym salonie. 🙂

Ale co my tutaj mamy?

Niezrównana wydajność

Immersyjna przestrzenność, ciepłe i bogate brzmienie oraz realistyczna dynamika to legendarne znaki rozpoznawcze dźwięku Marantz.

Lider technologii

CINEMA 50 jest pełen najnowszych, immersyjnych formatów audio, wideo 8K, opcji optymalizacji pomieszczenia, streamingu dźwięku i innych technologii, aby uprościć użytkowanie i podnieść poziom przyjemności z rozrywki.

Wyszukany design

Nowoczesna ekspresja ponadczasowych zasad projektowania, CINEMA 50 zawiera kultowy iluminator Marantz, symetryczną konstrukcję i elementy sterujące na panelu przednim elegancko ukryte przed wzrokiem.

Wydajność

Wzmacniacz AV CINEMA 50 został skrupulatnie dostrojony przez Marantz Sound Master w celu uzyskania niesamowitej wydajności dzięki naszemu autorskiemu obwodowi wzmacniającemu HDAM, aby stworzyć najbardziej muzyczny dźwięk w Twoim domu.

Styl

Doskonałość jest słyszalna i widzialna. CINEMA 50 to projekt architektoniczny, który można wyeksponować lub pozostawić dyskretnym w każdym luksusowym otoczeniu.

Personalizacja

Starannie dobrane opcje łączności, elastyczne konfiguracje głośników i możliwość precyzyjnego dostrojenia pozwalają na stworzenie własnego CINEMA 50.

Kompatybilność

Sześć wejść HDMI, a także wejścia cyfrowe, analogowe i gramofonowe oraz wyjścia głośnikowe i przedwzmacniacza zapewniają łączność z praktycznie dowolnymi innymi komponentami, jakie możesz mieć.

Możliwość rozbudowy

Rozbudowane opcje wejść i wyjść oraz potężny ekosystem oprogramowania sprawiają, że CINEMA 50 można łatwo aktualizować wraz z rozwojem Twojego systemu kina domowego.

https://audioplaza.pl/products/36289-marantz-cinema-50